Witamy w AutoRafmar. Od 20 lat serwisujemy auta.

AutoRafmar

10 nowoczesnych stanowisk naprawczych

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów gwarantujących wysoką jakość diagnostyki, elektroniki i mechaniki samochodowej.

AutoRafmar to warsztat samochodowy zlokalizowany w Bydgoszczy przy ulicy Solnej 7. Od 2001 roku świadczymy profesjonalne usługi w zakresie mechaniki i elektroniki samochodowej. Naszą specjalnością jest również serwis łodzi motorowych. Od początku działalności stawiamy na rzetelną diagnostykę usterki, aby nie narażać Państwa na zbędne koszty, Dużą wagę przykładamy do jakości serwisu oraz kompetencji naszych mechaników. Jesteśmy przekonani, że wybierając nasz warsztat, powierzacie Wasze auto czy łódź we właściwe ręce.

Firma stawia na innowacyjne wyposażenie warsztatu oraz wysoką jakość usług.

Kontakt

Pasjonaci motoryzacji

Naprawa samochodów i łodzi motorowych to nie tylko nasza praca lecz również hobby.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie elektroniki i mechaniki pojazdowej, podejmując się również napraw, które dla wielu warsztatów są niewykonalne.

Nasz klient może liczyć na miłą i profesjonalną obsługę. Zawsze doradzamy najlepsze rozwiązania w zakresie serwisu. Korzystamy ze sprawdzonych części, które na przestrzeni wieloletniej działalności nigdy nas nie zawiodły.

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?Kontakt